Vanaf vandaag kan je gebruik maken van een AI research assistant bij het zoeken naar bronnen.
In Kaluga is deze op twee plekken te vinden; er staat een knop bovenin het scherm, en aan de rechterkant van de pagina heb je een uitklapbare widget.
Je kunt daar in het Nederlands of Engels zoeken met een prompt.
De research assistant gaat voor je op zoek naar een antwoord in de bronnen in onze collectie. Je krijgt daarna een overzicht te zien, met daar in aangegeven uit welke bronnen de informatie afkomstig is. Je kan doorklikken op de bronnen om deze in hun geheel door te lezen.
Probeer het eens uit!
Avans wil graag weten hoe we je beter kunnen helpen bij je zoektocht naar informatie voor opdrachten of praktijkgericht onderzoek voor je opleiding. Denk hierbij aan (online) boeken, tijdschriften, vakbladen, artikelen en databanken. Via de onderstaande enquête kun je jouw ervaring delen.
We horen graag jouw mening! Zo krijgen we een goed beeld van wat jij nodig hebt, zodat we onze diensten daarop kunnen afstemmen. Op basis van de resultaten maken we een plan van aanpak en voeren we verbeteringen door. De (geanonimiseerde) uitkomsten en de verbeterpunten delen we later met jullie. Alvast bedankt voor het invullen!
De enquête vind je via deze link.
Het invullen kost je minder dan 10 minuten. Doe dat voor 5 december in en maak kans op een van de 25 Bol.com-cadeaukaarten van €20!
Wil je vaker meedoen aan enquêtes van Avans (en kans maken op leuke prijzen)? Meld je dan aan het einde van de enquête aan voor het AvansPanel.